Movies
Ratings
58
TomorrowlandRated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5