Movies
Ratings
227
MementoRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 4.5
OseamRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 3.5
Mauvais SangRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.5
Wild ChildRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5