Movies
Ratings
248
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
ChawRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
PredatorsRated ★ 4.0