Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
One the WomanRated ★ 3.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 2.0
Love in ContractRated ★ 4.0
Dear HongrangRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 4.5
The EternautRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Heo's DinerRated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 4.5
Check-in HanyangRated ★ 1.5
Stranger Season 2Rated ★ 2.0