Movies
Ratings
100
The WolfmanRated ★ 3.0
Steve Jobs: Visionary GeniusRated ★ 1.0
I Spit on Your GraveRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Shrek the HallsRated ★ 3.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
GandhiRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0
Doomsday BookRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 5.0
Copying BeethovenRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 5.0