Titles you rated
- 공공의 적 2013Rated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 2.5
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 2.0
PoongsanRated ★ 3.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
S.I.U.Rated ★ 3.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 1.0
The SpiesRated ★ 2.5
QuickRated ★ 3.0- 女囚701号 さそり 外伝Rated ★ 0.5