Titles you rated
The Hateful EightRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 2.5
Rough CutRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0