Titles you rated
ControllerRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 1.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 1.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.0