Series
Ratings
348
Harvest VillaRated ★ 3.5
The Lovers of Share HouseRated ★ 1.5
Spiritual Teacher, Kyoko OdagiriRated ★ 4.0- 아츠히메Rated ★ 4.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 0.5- 曲げられない女Rated ★ 4.0
Wonderful MamaRated ★ 0.5
GOLDRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 5.0
Lunch QueenRated ★ 4.0- Super RookieRated ★ 4.0
City HallRated ★ 4.5
SangdoRated ★ 4.5- TerroirRated ★ 3.0
Ooku ~ Hana no Ran ~Rated ★ 4.0
Masked ProsecutorRated ★ 1.5
How Long I've KissedRated ★ 4.5
Late Night RestaurantRated ★ 5.0
99 Days with the SuperstarRated ★ 0.5