Movies
Ratings
95
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
DianaRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.0
La La LandRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Ways to Live ForeverRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
One DayRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
BurntRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 3.0