Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
AnnabelleRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 4.5
Keroro Gunso the Super Movie 4: Crushing Invasion, Dragon WarriorsRated ★ 2.0
Green LanternRated ★ 3.0
Astro BoyRated ★ 2.0
GodzillaRated ★ 2.5
Judge DreddRated ★ 2.5
Chinese ZodiacRated ★ 2.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.5
Cars 2Rated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.5
The TargetRated ★ 4.0
The HuntressesRated ★ 3.5