Movies
Ratings
353
Jurassic WorldRated ★ 4.5
RedRated ★ 3.5
Marine BoyRated ★ 3.0
LooperRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Sex Is ZeroRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0