Movies
Ratings
51
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 3.5
Happiness for SaleRated ★ 2.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
GloveRated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 3.5
South BoundRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 2.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 1.5
Meet the In-LawsRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0