Series
Ratings
356
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0- 식스센스: 시티투어Rated ★ 2.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0- Love Your EnemyRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- A-List to PlaylistRated ★ 3.5
- JeongnyeonRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Fresh off the SeaRated ★ 4.0