Movies
Ratings
33
The PiratesRated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5