Titles you rated
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
100 Yen LoveRated ★ 5.0
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 3.0
Sunset SunriseRated ★ 3.0
Every Day A Good DayRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 3.0
461 Days of Bento: A Promise Between Father and SonRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Call Me ChihiroRated ★ 3.5
Drowning LoveRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 5.0