Series
Ratings
140
Save MeRated ★ 3.0
MononokeRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
YATAGARASU: The Raven Does Not Choose Its MasterRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 2.5
GachiakutaRated ★ 2.5
Blue LockRated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 5.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 2.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
The Naked Director Season 2Rated ★ 2.0
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 4.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5