Series
Ratings
115
NonstopRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 2.5
Secret LoveRated ★ 1.5
All My Love For YouRated ★ 2.5
Dong YiRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 1.0
White ChristmasRated ★ 1.0
On AirRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 1.5