Movies
Ratings
293
Romantic DebtorsRated ★ 3.0
Saw 3DRated ★ 3.5
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 0.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Dude, Where's My Car?Rated ★ 3.5
Friday the 13thRated ★ 3.5
MimicRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
StargateRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Long Kiss GoodnightRated ★ 4.0
The Last of the MohicansRated ★ 4.5
Two Weddings And a FuneralRated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.5
Planet of the ApesRated ★ 2.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 3.5
ScreamRated ★ 5.0