Titles you rated
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Audition 109Rated ★ 0.5
Bee MovieRated ★ 1.5
MaleficentRated ★ 2.5- WonderlandRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
The FavouriteRated ★ 4.0
PawnRated ★ 1.0
SearchingRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.5
Enola HolmesRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0