Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
ClickRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0