Series
Ratings
143
Oh My GhostRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.5- Ghost Pang PangRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Smile, MomRated ★ 4.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 5.0
Cinderella ManRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Princess Ja MyungRated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.5
Temptation of an AngelRated ★ 4.5
Birth of a BeautyRated ★ 5.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 5.0
Heading to the GroundRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 4.0