Titles you rated
Start-UpRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
It Chapter TwoRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.5
LizzieRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
VenomRated ★ 1.5
The ShiningRated ★ 4.5