Series
Ratings
118
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
One Spring NightRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5- MonsterRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
DororoRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.5