Titles you rated
District 9Rated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Soul SurferRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.0
The HimalayasRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 3.0