Titles you rated
A Discovery of WitchesRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 2.0
Kiss that KillsRated ★ 0.5
My Neighbor Seki And Rumi's PhenomenonRated ★ 0.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.0- Soul EaterRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 1.5
Wok of LoveRated ★ 1.5
About TimeRated ★ 1.5
MistressRated ★ 2.0
Ms. HammurabiRated ★ 1.5- New Product CheckersRated ★ 1.5
Teen WolfRated ★ 2.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.0- Law of the Jungle in AfricaRated ★ 3.0
- JobsRated ★ 1.5
- Kirarin RevolutionRated ★ 2.0
Suspicious FamilyRated ★ 2.5
Real MenRated ★ 3.0