Series
Ratings
87
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.0
This Is Going to HurtRated ★ 4.0- Cashmere MafiaRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5