Titles you rated
Another FamilyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 1.0
My Love, My BrideRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5
Just Friends?Rated ★ 2.0
TumbleweedRated ★ 2.0
The Plan ManRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 1.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0