Titles you rated
- Salyers SpecialRated ★ 5.0
- King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 5.0
Digimon FrontierRated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0