Movies
Ratings
303
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The Russian NovelRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5