Titles you rated
GoblinRated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.5
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
My Rosy LifeRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
I am Your TeacherRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.5