Titles you rated
Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5
Flowers Season 2Rated ★ 4.0
Flowers Season 1Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0