Movies
Ratings
895
All We Imagine As LightRated ★ 4.5
Vengeance Is MineRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
TabuRated ★ 4.0
Beau TravailRated ★ 3.5
FoxcatcherRated ★ 4.0
Landscape in the MistRated ★ 4.0
Raise the Red LanternRated ★ 4.0
La NotteRated ★ 4.0
Intentions of MurderRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 3.5- TongueRated ★ 3.0
Mother and SonRated ★ 3.5
Woman in the DunesRated ★ 4.5
The Long Day ClosesRated ★ 3.5
Red DesertRated ★ 3.5
L'AvventuraRated ★ 4.0
I Am CubaRated ★ 4.5
The Strange Case of AngelicaRated ★ 3.5