Movies
Ratings
40
Fight ClubRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5