Titles you rated
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0