Titles you rated
The MatchRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 1.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 2.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.0
Mission: CrossRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
PawnRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 2.5- Highway FamilyRated ★ 2.5
Perhaps LoveRated ★ 4.0