Movies
Ratings
417
Baby DriverRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
The Miracle WorkerRated ★ 4.0
Beyond SilenceRated ★ 4.5
Taare Zameen ParRated ★ 4.0
Temple GrandinRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
My Left Foot: The Story of Christy BrownRated ★ 4.5
Rain ManRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Red SparrowRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5