Series
Ratings
465- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.5
Ms. IncognitoRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
WaywardRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
AemaRated ★ 2.5
Barracuda Queens Season 1Rated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.5
Dead to MeRated ★ 4.0
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.0- Good BoyRated ★ 2.0
- 대결! 팽봉팽봉Rated ★ 3.5
BITCH X RICHRated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0