Titles you rated
MotherRated ★ 4.5
MistyRated ★ 4.5
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
What's Up FoxRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5
5th RepublicRated ★ 3.0- DamoRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.0
Yeon GaesomunRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0