Movies
Ratings
200
Truth or DareRated ★ 2.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
All for LoveRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 2.5
The Hurt LockerRated ★ 2.5
BabeRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5