Titles you rated
Long VacationRated ★ 5.0- This Guy is the Biggest Mistake in My LifeRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Your Home is My Business 2nd AttackRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 4.0- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 3.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
Your Home is My BusinessRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Cat's PleasesRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
My Long Awaited Love StoryRated ★ 4.5