Movies
Ratings
67
DreamgirlsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 3.0
The Kite RunnerRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5