Titles you rated
Protect the BossRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5- RosemaryRated ★ 4.0
The Great MerchantRated ★ 3.0- SecretRated ★ 4.0
War of the RosesRated ★ 4.0
Glass CastleRated ★ 2.0- Wonderful LifeRated ★ 3.5
Stock FlowerRated ★ 3.0
Call of the CountryRated ★ 3.0
Love & LawRated ★ 4.0
FireworksRated ★ 3.5
The VirusRated ★ 3.5
The King’s WomanRated ★ 3.5
Beyond the CloudsRated ★ 1.0- Land of WineRated ★ 3.5
Birth SecretRated ★ 3.0
The Scale of ProvidenceRated ★ 4.0
The Fugitive of JoseonRated ★ 3.0