Movies
Ratings
478
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.5
SleepRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Son of SaulRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The FatherRated ★ 4.5
The MenuRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
MissingRated ★ 3.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0