Movies
Ratings
17
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 5.0