Series
Ratings
87
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 2.0
Solar Opposites Season 4Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.5
Behind the AttractionRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.0
Good Omens Season 2Rated ★ 4.0
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
Futurama Season 4Rated ★ 3.5
Solar OppositesRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 1.5