Titles you rated
50 First DatesRated ★ 4.5
Tyranno's ClawRated ★ 1.0
AlohaRated ★ 4.5
Your HighnessRated ★ 3.0
Babe: Pig in the CityRated ★ 4.0
Heaven's SoldiersRated ★ 4.5
NeighborsRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.5
The JudgeRated ★ 5.0
BurntRated ★ 5.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
A Single SparkRated ★ 4.0
MunichRated ★ 2.0
The AviatorRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 3.0
The Nice GuysRated ★ 4.5- SawRated ★ 4.0