Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 시험Rated ★ 3.5
The IT CrowdRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5