Movies
Ratings
718
Groundhog DayRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Nacho LibreRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 1.5
The Mask of ZorroRated ★ 2.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
The Wedding SingerRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 2.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
No.3Rated ★ 2.5
C'est Si BonRated ★ 3.0
ShameRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
National TreasureRated ★ 1.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5