Titles you rated
Gone GirlRated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 5.0
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 1.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
QuickRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 2.5